HalkınPusulası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HalkınPusulası

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bahçeli Twitter'de Rekor Kırdı

YazarMesaj
Soη_¢ıqℓıк
Yeni Üye
Yeni Üye
Soη_¢ıqℓıк

Bahçeli Twitter'de Rekor Kırdı Empty
MesajKonu: Bahçeli Twitter'de Rekor Kırdı   Bahçeli Twitter'de Rekor Kırdı Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 9:43 pm

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, bir gün dolmadan twitterde izlenme rekoru kırdı. Bahçeli'nin izlenme rekoru(followers) 5 bin 86 oldu. Bu arada Bahçeli ülkücülerin merakını gidermek için twittere yazdığı her kelimen kendisine ait olduğunu bildirdi.

-RAKAM MESAJI-

Bahçeli, bugün twitter sayfasında iki tane ilginç mesaj yayınladı. Rakamlarla arasının iyi olduğu bilinen Bahçeli'nin verdiği rakamların şifresi de twitter üyeleri arasında merak konusu oldu. Bahçeli, "dbdevletbahçeli" kullanıcı ismiyle bugün twitter'e şu mesajları yazdı:

"Bir yazın yanına üç sıfır ekleyin. Sıfırlardan birisi zeka ve kabiliyet, diğeri bilgi ve eğitim, sonuncusu birikim ve tecrübe olsun. Bulduğunuz 1000 sayısından biri silerseniz kalan üç sıfırdır. Bir anlam ifade ediyor mu? Hayır. Öyleyse bir size göre ne olmalıdır?

Twitter ailesine katılımım yaklaşık 7 saat oldu. Alaka çok yüksek. Anlaşılıyorki bu aile beni benimsedi. Biliniz ki her kelime bana aittir."

Bu arada twitter'a en çok girenlerden Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün izlenme sayısı 14 bin 711, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın 21 bin 539, CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nun ise bin 511 olarak belirlendi.

Bahçeli Twitter'de Rekor Kırdı
1 sayfadaki 1 sayfası