HalkınPusulası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HalkınPusulası

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Geri Dönüş Yok

YazarMesaj
Halkın Pusulası ★
Yönetici
Yönetici
Halkın Pusulası ★

Geri Dönüş Yok Empty
MesajKonu: Geri Dönüş Yok   Geri Dönüş Yok Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 6:37 am

Mısır'ın başkenti Kahir'deki Tahrir meydanında toplanan protestoculara katılan muhalif lider Muhammed El Baradey, protestocular yaptığı konuşmada, "Değişim birkaç gün içinde geliyor." dedi.

Mısır'ın muhalif isimlerinden ve Nobel Barış Ödülü sahibi Muhammed El Baradey, Tahrir meydanına gelerek protestoculara katıldı. Görgü tanıkları, El Baradey'in meydana gelişinde protestocuların, "Halk rejimin düşmesini istiyor" sloganı attığını ifade ediyor. El Baradey'in bazı protestocularla el tutuşarak, Tahrir meydanının merkezine geldi.

El Baradey kalabalığa yaptığı konuşmada, Hüsnü Mübarek rejimine karşı ayaklanmanın 'geri gitmeyeceğini' vurguladı. Protestocular Mübarek'in gitmesini talep eden slogan atarken, El Baradey, "Siz haklarınızı geri aldınız ve bizim başlattığımız geri gidemez." dedi. El Baradey konuşmasında şunları söyledi: "Bizim tek bir ana talebimiz var; rejimin sona ermesi ve yeni aşamanın başlaması, yeni Mısır. Ben Mısır halkına saygıyla eğiliyorum. Sabretmenizi istiyorum. Değişim birkaç gün içinde geliyor."
https://ankara.catsboard.com

Geri Dönüş Yok
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aşk Geri Gelir
» Cumartesi Gecesi Saatlerinizi geri almayı unutmayın