HalkınPusulası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HalkınPusulası

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ek yerleştirme başvuruları yarın başlıyor

YazarMesaj
Halkın Pusulası ★
Yönetici
Yönetici
Halkın Pusulası ★

Ek yerleştirme başvuruları yarın başlıyor  Empty
MesajKonu: Ek yerleştirme başvuruları yarın başlıyor    Ek yerleştirme başvuruları yarın başlıyor  Icon_minitimePtsi Ekim 18, 2010 9:11 pm

Üniversitelerdeki boş kontenjanlara yapılacak ek yerleştirme için başvurular yarın başlayacak. Adaylar 11 Ekim tarihine kadar başvuru yapabilecek.
Üniversite için şansını yeniden denemek isteyenler, 2010-2011 eğitim-öğretim yılı için merkezi yerleştirmede boş kalan, yerleştirilen adayların kayıt yaptırmaması nedeniyle boşalan ve 2010-ÖSYS Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu yayımlandıktan sonra açılan kontenjanlara başvurabilecek.

Adaylar, 2010-ÖSYS ek yerleştirme tercihlerini, yarından itibaren 11 Ekime kadar başvuru merkezleri aracılığıyla veya internet üzerinden bireysel olarak kendileri yapacak. 2010-ÖSYS merkezi ilk yerleştirmede tercih işlemi yapılabilen tüm ortaöğretim kurumu müdürlükleri ve ÖSYM sınav merkezi yöneticilikleri ÖSYS'de başvuru merkezi olarak görev yapacak. Başvuru süresi kesinlikle uzatılmayacak.
https://ankara.catsboard.com

Ek yerleştirme başvuruları yarın başlıyor
1 sayfadaki 1 sayfası